Więcej niż dane

Aby wpływać na rzeczywistość, kreować nowe szanse, wyznaczać kierunki działania potrzebujesz stałego dostępu do najbardziej aktualnych informacji, możliwości śledzenia i reagowania w dowolnym czasie, w dowolnym miejscu, na dowolnym urządzeniu.

 


 

  • Buduj własne analizy i zdobywaj dokładnie te informacje, których potrzebujesz.
  • Twórz rozbudowane raporty i dostarczaj je odbiorcom mailem lub przez stronę internetową.
  • Śledź działanie firmy przez inteligentne kokpity menadżerskie.
  • Kontroluj bieżące działania poprzez system inteligentnych alertów, jeżeli to konieczne – reaguj natychmiast.
  • Przewiduj zmiany dzięki opatentowanej przez TARGI technologii Sentinel.
  • Dziel się informacją z całą organizacją za pośrednictwem wbudowanych generatorów prezentacji i filmów.
  • Pobieraj ważne informacje o swoim biznesie w dowolnym czasie na dowolnym urządzeniu, również mobilnie.

TARGIT Decision Suite – sprawdzone rozwiązanie


 

Producentem Targit Decision Suite jest duńska firma TARGIT. TARGIT Decision Suite to  narzędzie klasy Business Intelligence, rozwiązanie kierowane do  wszystkich użytkowników biznesowych. Konsekwentnie od kilku lat TARGIT uważany jest za jednego z liderów branży przez Gartner i BARC.

TARGIT Decision Suite jest znakomitym rozwiązaniem dla firm poszukujących jednej platformy analitycznej, na tyle wszechstronnej i elastycznej, aby zaspokoić wymagania analityczne całej firmy. Kilka tysięcy firm na całym świecie,  korzysta z rozwiązania, codziennie analizując, raportując, drążąc dane, zdobywają cenne informacje.

TARGIT Decision Suite pobiera dane z dowolnego źródła (wewnętrznego lub zewnętrznego), dowolnego rozmiaru  i złożoności, umożliwiając każdemu użytkownikowi, niezależnie od roli jaką pełni w organizacji, niezależnie od branży, aby mógł je łatwo i bezproblemowo analizować.

Rozwijając rozwiązanie TARGIT stale ma w głowie takie pojęcia jak łatwość obsługi, elastyczność i prostota wdrażania. Minimalizacja liczby kliknięć w celu uzyskania odpowiedzi jest ich stałym priorytetem.

Rozwiązanie gromadzi dane ze wszystkich systemów Twojej firmy i daje wszystkim pracownikom wspólny interfejs, z którego nawet tym mniej doświadczonych może rysować i analizować dokładne informacje, których potrzebują.

Kokpit menadżerski

Bazując na zdefiniowanych KPI przeglądaj bieżący stan organizacji na wskroś, począwszy od głównych, strategicznych celów aż po działania każdego działu, departamentu czy indywidualnych pracowników.

Analizy ad-hoc

Tworząc zapytania w języku naturalnym, z pośrednictwem inteligentnych wizardów masz dostęp do wielowymiarowej informacji opisującej każdy aspekt działania Twojej firmy. Możesz błyskawicznie i w każdej chwili zmienić perspektywę czy zakres prezentowanej informacji.

Automatyczne prezentacje

Przygotuj gotowe scenariusze prezentacji informacji i pozwól, aby system generował je automatycznie, zawsze wypełniając aktualnymi danymi.

Bezpieczny dostęp do informacji

Udostępniaj informacje w sposób najbardziej dopasowany do Twojej organizacji. Daj użytkownikom uprawnienia do tworzenia własnych analiz, przy zachowaniu centralnego zarządzania uprawnieniami. Niech każdy widzi dokładnie to czego potrzebuje ale też tylko to, co mu wolno oglądać.

Prostota użytkowania

Decyzje nie są podejmowane w głęboko ukrytych serwerowniach. Tworzysz analizy i podejmujesz decyzje na zebraniu zarządu, na spotkaniu z klientem czy nawet łapiąc połączenie na lotnisku.

Czy leci z nami pilot

Zarządzanie wiąże się z koniecznością szybkiego podejmowania decyzji. Im szybciej otrzymamy precyzyjne informacje o firmie i jej otoczeniu biznesowym tym…

Business Intelligence

Dostarczyć informację właściwej osobie, we właściwym czasie i we właściwej formie.

Planowanie sukcesu

Tam gdzie ma swoje granice klasyczny system ERP, gdzie arkusz kalkulacyjny jest tylko namiastką systemu raportowania, wkracza pojęcie Corporate…