Strategia

W czasach dynamicznie zmieniających się warunków rynkowych nikt już nie podważa roli informacji, jako kluczowego elementu koniecznego do osiągnięcia sukcesu rynkowego, a systemy informatyczne stały się nieodłącznym elementem działalności każdej organizacji. Bez nich osiągnięcie doskonałości operacyjnej wydaje się już nierealne.

W czasach dynamicznie zmieniających się warunków rynkowych nikt już nie podważa roli informacji, jako kluczowego elementu koniecznego do osiągnięcia sukcesu rynkowego, a systemy informatyczne stały się nieodłącznym elementem działalności każdej organizacji. Bez nich osiągnięcie doskonałości operacyjnej wydaje się już nierealne.Nie mniej nadal, kiedy przychodzi podjąć decyzję dotyczącą inwestycji w infrastrukturę informacyjną organizacji zarządy firm stają przed dylematem, czy jest to rzeczywiście konieczne i czy firma uzyska korzyść z zastosowania takiego czy innego rozwiązania.

Czy potrafimy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy eksploatowane przez nas systemy informatyczne spełniają swoją rolę i rzeczywiście wspierają prowadzenie naszego biznesu? Jak mają się uzyskiwane efekty do naszych oczekiwań?

Czy potrzebujemy jakiejś zmiany, rozszerzenia, a może są miejsca gdzie oprogramowanie wręcz przeszkadza w osiągnięciu wyższych efektów przez pracowników?

Priorytetem przy podejmowaniu decyzji o każdej inwestycji powinno być umiejscowienie jej w perspektywie celów biznesowych Organizacji. Korzyści uruchamianych projektów informatycznych muszą być precyzyjnie określone i wyrażone poprzez zdefiniowane mierniki. I to w wartościach liczbowych. To jest niezbędne, żeby dać sobie przynajmniej szansę na osiągnięcie sukcesu z wdrażania technologii informatycznych.


Strategia informatyzacji

Nie ma żadnych wątpliwości, że informatyka jest narzędziem uprawiania biznesu i opracowanie strategii informatyzacji ma takie samo uzasadnienie jak…

Proces wyboru

Zapewnimy wybór najbardziej odpowiedniego dla Twojej organizacji produktu IT oraz wybierzemy partnera wdrożeniowego gwarantującego jakość i bezpieczeństwo realizacji projektu.

Definiowanie wymagań

"..., aby język giętki powiedział wszystko, co pomyśli głowa... "